Kliknij po książki

Książka 'Szybko, smacznie, domowo' Książka 'Lunchbox do pracy i szkoły' Książka 'Lunchbox do pracy i szkoły' Książka 'Lunchbox do pracy i szkoły'

O mnie

cropped-MaGda_FB2.jpg

Mieszkam w Polsce. Prowadzę dom, jestem mamą, żoną i aktywnie pracuję zawodowo. Taki układ wymusza czasem szybkie i sprawne gotowanie:)

Gotowanie to moja odskocznia od codzienności. Bo jeść trzeba, a ja uwielbiam gotować. I filmować. I montować:) Ale nie tylko gotuję. To może po kolei…

KULINARNIE

W dzisiejszych zabieganych czasach obserwuję, że ludzie nie mają czasu, a chcą gotować w domu, nie mają pomysłu na to, co ugotować lub nie potrafią gotować, a chcą się tego skutecznie nauczyć.

Pomagam im, dostarczając przepisy na proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania z prostych dostępnych składników oraz ucząc gotować.

Dzięki temu zyskują więcej czasu (oraz odpowiedź na odwieczne pytanie „co dziś na obiad?„;)), potrafią samodzielnie przygotować pyszny, domowy posiłek, a przede wszystkim gotowanie zaczyna im sprawiać frajdę, po prostu lubią gotować!

Prowadzę znany blog kulinarny z video-przepisami, z których korzystają setki tysięcy widzów. To mój pierwszy blog: nazywa się http://Skutecznie.Tv a ja nazywam się Magdalena Grzegorczyk (bardziej znana jako „MaGda” lub „pani Magda”;)) i jestem jego twórcą oraz prowadzącą.

Skutecznie.Tv (fragment screen)

A także autorką książek kulinarnych „Szybko, smacznie domowo” i „Lunch box do pracy i szkoły” (oba tytuły na listach bestsellerów Świata Książki i Empik’u w kilka dni po wprowadzeniu na półki).

Oraz adeptem dietetyki (ukończone kursy: podstawowy, zaawansowany i specjalistyczny, zaświadczenia MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej), egzamin końcowy zdany z wynikiem bardzo dobrym, dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu).

Książka "Szybko, smacznie, domowo" Książka "Lunchbox do pracy i szkoły"  dietetyka -dyplom

ORGANIZACYJNIE

praca-na-wakacjach

Kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Ponad tysiąc sprawdzonych przepisów. Kilkaset tysięcy odwiedzin miesięcznie. To tylko fragment mojego świata, bo jak u każdego z nas i moje życie mocno sięga poza blog i interakcje w social media.

Moje życie zawodowe jest barwne, wymagające, ale satysfakcjonujące. Wiele się z niego uczę. Wiele wyciągam do życia prywatnego, bo i nim trzeba (warto!) skuteczne zarządzać.

Czasami prowadzę kilka ważnych i wymagających projektów równolegle -i muszę nimi skutecznie zarządzać. Udaje mi się to, bo przez lata pracy zawodowej (m.in. na stanowiskach menedżerskich czy podczas współpracy z różnymi zespołami projektowymi) wypracowałam skuteczny sposób radzenia sobie z równoległymi tematami. Bo musicie jeszcze wiedzieć, że każdy z projektów jest ważny i często składają się z wielu podprojektów, i o każdym trzeba w odpowiednim czasie pamiętać.

…no i chyba jestem mistrzynią zarządzania „międzyczasem”. Te kilka, czasem kilkanaście minut między zadaniami potrafi zdziałać CUDA.

Swoimi sposobami na ogarnięcie tematów będę chciała się z Wami podzielić.

OD SERCA

w aucieWreszcie jestem zwyczajnym człowiekiem.

Jak każdy mam swoje wzloty i upadki, dni kiedy mi się nie chce (a muszę) i jakoś trzeba sobie z nimi radzić. Moje dzieci także chorują w najmniej oczekiwanych momentach, mąż łamie prawą rękę i musi jechać na operację do szpitala (NIE zabieg, tylko operację!) właśnie wtedy, gdy mam zaplanowany wyjazd zawodowy i umówione ważne zawodowo spotkanie.  I w takich sytuacjach muszę się odnaleźć i się odnajduję (!). Czasem z płaczem, czasem z mocnym przekleństwem na końcu języka, ale jadę dalej.

Jestem empatyczna, współodczuwam i wyczuwam intencje oraz uczucia innych. Jestem twarda (w sensie: mam twardą skórę), ale szybko się wzruszam. Płaczę, gdy płacze dziecko, łzy stają mi w oczach przy pięknym zachodzie słońca czy leśnym zapachu w górach (bo kocham góry). Kocham przyrodę. Uwielbiam muzykę klasyczną. Przepadam za operą i operetką. Ale słucham też rocka, lżejszego metalu czy Anny Jantar, której głos uwielbiam.

I mogłabym tak z kilka rzeczy jeszcze o sobie dorzucić, ale może lepiej zajrzeć na łamy blogu? Tam będę odsłaniać się w kolejnych wpisach… do granic narzuconych przez moje odczucie prywatności rzecz jasna;)

Czuj się tu dobrze. A jeśli zechcesz, podziel się swoim doświadczeniem w komentarzach -będzie mi bardzo miło.

Zapraszam:)